PEACOCK / OHARA KOSON
ARTIKEL: J1Formaat Paneel 80x150cm
Werk inclusief frame en ophangsysteem
Panelen met hoge geluidsabsorptie Het akoestische paneel bestaat uit een speciale stof die verlijmd wordt met een akoestisch materiaal. Afhankelijk van de keuze voor een Basic of Deluxe Variant, zal de geluidsabsorptie ervoor zorgen dat de ruimte waar u het werk hangt als minder lawaaierig wordt ervaren. Het akoestische materiaal bestaat voor 90% uit de katoenvezels van gerecyclede spijkerbroeken. Super duurzaam dus!
Zwart frame van Geanodiseerd aluminium Het akoestische deel is bevestigd in een geanodiseerd aluminium frame. Door het anodiseren heeft het frame een slijtvaste laag en gaat het lang mee. Hieronder ziet u uit welke opties u kunt kiezen.
BASIC PANEEL | DELUXE PANEEL | |
![]() | ![]() | |
Bij het basic paneel zorgt een spouw tussen het paneel en de wand voor een extra akoestisch effect. Het paneel heeft dankzij de combinatie van de materialen en de opbouw een α-waarde van 0,65. • Dikteframe 3 cm | Het deluxe paneel heeft een α-waarde van 0,9. In het deluxe paneel is een extra laag akoestisch materiaal verwerkt, voor nog meer geluidsabsorptie. Daarnaast is het frame van het premium paneel dikker en steviger. • Dikte frame 4,2cm |